VLASTNÍ SAMOLEPKY NOVĚ V NABÍDCE

nechce si vytisknout vlastní samolepky s vlastní reklamou za fajn cenu

 


OBCHODNÍ PODMÍNKY
Obchodní podmínky

ZPĚT NA ÚVODNÍ STRÁNKU

 

Obchodní podmínky

 

Tyto podmínky upravují vztah mezi prodávajícím Tomášem Radou – Navadec.cz a kupujícím.

 

Objednávky, uzavření kupní smlouvy

Odesláním objednávky uzavírá kupující s prodávajícím kupní smlouvu a zároveň akceptuje cenu objednaného zboží platnou v den objednání. Provozovatel internetového obchodu je plátcem DPH. Objednáním kupující stvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami a reklamačním řádem, které jsou k dispozici na www.navadec.cz a že s nimi souhlasí. Uzavřením kupní smlouvy se prodávající i kupující zavazují řídit těmito obchodními podmínkami. Vaše objednávka bude potvrzena e-mailem nebo telefonicky do 24 hodin po odeslání (platí pouze v pracovních dnech). Kupující může svou objednávku stornovat nejpozději do osmi hodin po učinění objednávky e-mailem na adresu tomrada@email.cz . Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v případech, že objednané zboží se již nevyrábí a dále z jiných důvodů (např. pokud je jakýkoliv pochyb o pravosti zadaných údajů) . V těchto případech bude kupující neprodleně ze strany prodávajícího kontaktován a bude s ním dohodnut další postup.

Dodací lhůta

Nabídka našeho internetového obchodu zahrnuje více dodavatelů, kteří mají různé dodací lhůty. Z tohoto důvodu není možné určit jednotnou dobu dodání zboží. Snažíme se všechny objednávky vyřídit co nejrychleji k Vaší plné spokojenosti a naší snahou je neprotahovat dodávky objednaného zboží. Zboží skladem standardně odesíláme od 3 do 5 pracovních dnů  po obdržení závazné objednávky. Pokud zboží není na skladě a nebude možné vyřídit objednávku v uvedených termínech, bude kupující o této skutečnosti neprodleně informován a zároveň bude seznámen s přibližnou dodací lhůtou.

Platební podmínky

Dobírka: objednané zboží Vám zašleme poštou a při převzetí toto zboží uhradíte v hotovosti.

Platba převodem na účet: po potvrzení objednávky e-mailem Vám sdělíme údaje potřebné pro bankovní převod. Po připsání částky na náš účet Vám zašleme zboží.

Platba v hotovosti: při osobním vyzvednutí zboží na prodejnách viz kontakt (jen po předchozí domluvě).

Dopravné

Objednané zboží bude zákazníkovi zasláno prostřednictvím České pošty.  Zásilky jsou pojištěny v hodnotě zboží. Balné je účtováno podle velikosti zásilky v rozmezi 10 - 154 Kč bez DPH a je započteno v celkové účtované částce poštovného a balného.  Dopravné je závislé na typu platby a výši objednávky. Platba na dobírku: zásilky v hodnotě do 5000 Kč jsou zasílány formou balíku, zásilky s vyšší hodnotou nebo ty, u kterých trváte na dodání do 24 hodin od odeslání, zasíláme službou PROFIBALÍK České pošty. Poštovné je součástí účtované částky Poštovné a balné a je dané paušálně 110,- (plus 20% DPH). U větších zásilek je účtováno individuálně a je sděleno kupujícímu před odesláním zásilky.  Předchozí platba na účet: cena poštovného je stejná jako u dobírky, pouze je nižší o částku za platbu složenkou.
Cena balného a poštovného je kalkulována v objednávce internetovým obchodem, zákazníkovi je známa před dokončením objednávky.
Převzetí zboží : zákazník je povinen před převzetím zboží od dopravce zkontrolovat, zda zásilka není zjevně poškozena dopravou. V případě poškození zásilky je zákazník povinen následně zkontrolovat obsah zásilky a zjistit, zda zboží uvnitř zásilky není dopravou poškozeno. O takovém poškození je kupující povinen neprodleně, nejpozději do 1 pracovního dne, informovat dopravce i prodávajícího telefonicky nebo e-mailem. Na pozdější reklamace, způsobené přepravou, nelze brát zřetel. Za poškození zboží vzniklé jeho dopravou nese odpovědnost přepravce.

Reklamace, záruka

Záruka z případných vad na naše zboží může být výhradně uplatněna po dobu záruční doby, která ze zákona trvá 24 měsíců od převzetí zboží (pokud není uvedeno jinak). Podmínkou záruky je, aby kupující při uplatnění záruky předložil zboží spolu s originálními doklady o nákupu i záruční list, byl-li součástí dodávky. Bez těchto dokladů nebude záruka uznána. Zboží musí být dodáno kompletní tak, jak bylo převzato od prodávajícího. Záruka se nevztahuje na poškození či nadměrné opotřebení zboží a dále na vady způsobené užíváním, neodbornou manipulací, nedodržením návodu k používání zboží, porušením obvyklých zásad užívání zboží, zásahem vyšší moci. O druhu vady a postupu při uplatnění vady v záruční době rozhoduje vždy prodávající.

Vrácení zboží, odstoupení od kupní smlouvy

Kupující má ze zákona možnost zboží do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Pro odstoupení od smlouvy je třeba toto písemně oznámit prodejci. Takto lze vrátit pouze zboží nepoužité, nepoškozené, v původním obalu spolu s originálními doklady o nákupu. Zboží musí být ve 100% stavu, bez známek užívání a schopné dalšího prodeje. Zboží musí být zasláno na adresu: Tomáš Rada, Tyršova 213, 26901 Rakovník.

Zboží nesmí být zasláno na dobírku. Na zboží zaslané na dobírku nebude brán zřetel. Kupujícímu budou vráceny pouze peníze za objednané zboží, nikoli za poštovné, a to do 10ti dnů od převzetí zboží prodávajícím. Peníze budou převedeny na účet kupujícího nebo budou zaslány složenkou České pošty. V případě zaslání složenkou hradí kupující cenu této služby (100 Kč). Náklady vzniklé kupujícímu při použití komunikačních prostředků na dálku v souvislosti s uzavřením kupní smlouvy (náklady na internetové připojení, náklady na telefonní hovory) si hradí kupující sám.

Při nevyzvednutí objednané zásilky v dopravcem stanovené lhůtě je zboží odesláno zpět prodávajícímu. V případě že kupující o objednané zboží ztratí zájem, je povinen uhradit prodávajícímu již vzniklé finanční výlohy na poštovné a balné. Prodávající je oprávněn tuto částku po kupujícím vymáhat v plném rozsahu.

V případě že zájem kupujícího o zboží trvá jak je předpokládáno, je požadován Bankovní převod na účet prodávajícího. Cena bude překalkulovaná, navýšena o další výlohy, tedy poštovné Doporučeně v hodnotě 50,- bez DPH. Následně je sdělena kupujícímu. Ten je povinen platbu provést do 5 pracovních dnů.

Ochrana osobních údajů

Provozovatel internetového obchodu prohlašuje, že veškeré informace a osobní data Vámi poskytnutá využije výhradně k Vaší identifikaci v obchodním styku. V žádném případě Vaše osobní data nebudou poskytnuta třetím stranám vyjma údajů nutných k zpracování a doručení objednávky.

Aktualizováno ( 13.11.2018 )

 

ZPĚT NA ÚVODNÍ STRÁNKU